Muižas iela 10

Izprintēt Nosūtīt Bukulti, Garkalnes nov., Garkalnes nov Apskatīt kartē

Dzīvojamā māja - Muižas iela 10
ID 0019
Tips Dzīvojamā māja
Pilsēta Bukulti
Reģions Garkalnes nov
Cena 180000 EUR
Zemes platība (m2) 2000
Telpu platība (m2) 387
Cena/m2 465.12 EUR
Klienta īpašums! Ar starpniekiem nesadarbojamies.

Nekustamais īpašums, atrodas Muižas ielā 10, Bukultos, Garkalnes novadā (kadastra Nr. 8060 002 0974), kas sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 2000 m2 un dzīvojamās mājas jaunbūves celtniecības stadijā ar kopējo platību 387,6 m2.
Dzīvojamās mājas jaunbūve tiek būvēta saskaņā ar arhitektes Lienas Krivošapkinas, sert.nr. 0257, izstrādāto un apstiprināto dzīvojamās mājas tehnisko projektu.
Būvniecības darbi pārtraukti pirms vairākiem gadiem, dzīvojamai ēkai nepieciešams veikt iekštelpu apdares darbus, tai skaitā iekšējo inženiertīklu izbūvi, sanitārtehniskā aprīkojuma uzstādīšanu, teritorijas labiekārtošanu.

Labiekārtojums:
380V kabeļu elektrolīnija, lokālā ūdensapgāde – no urbuma, pie īpašuma pievilkti centralizēti kanalizācijas tīkli, taču pieslēgums nav izveidots. Apkure ēkā tiek nodrošināta ar granulu katlu. Gāzes vads pie Muižas ielas (perspektīvā iespējams pieslēgums).

Ēkas konstruktīvie elementi:
Pamati - Dzelzsbetons
Nesošās sienas un starpsienas - Vieglbetona konstrukcijas
Pārsegums - Koka konstrukcijas
Jumta segums - Bitumena loksnes
Ārējā apdare - Dekoratīvā apdare

Nekustamais īpašums atrodas Garkalnes novadā, Bukultos, Muižas ielā 10, kas ir klāta ar asfalta segumu. Lielais Baltezera ezers atrodas aptuveni 300 metru attālumā no vērtējamā objekta. Sabiedriskā transporta satiksmi uz Rīgas pilsētu nodrošina autobusu maršruti. Tuvākā sabiedriskā transporta pieturvieta atrodas aptuveni 300 m attālumā.

Jauns

Nesen pievienots

Kontakti

Citi objekti

Nosūtīt e-pastu

Captcha Pārlādēt
Dzīvojamā māja - Muižas iela 10

Muižas iela 10

Dzīvojamā māja Bukulti, Garkalnes nov., Garkalnes nov

Cena: 180000 EUR

Twitter Jaunumi

Salvus Real Estate

@SIA_Salvus